Logo

×

Sme tu pre Vás

Materská spoločnosť v Nemecku

Reinhold Röhr
Konateľ spoločnosti

Telefón: +49 (0) 75 42 - 93 66-0
E-mail: r.roehr@europlac.com

Claudia Sommer
Zákaznícky servis

Telefón: +49 (0) 75 42 - 93 66-13
E-mail: c.sommer@europlac.com

Beate Hutschneider
Zákaznícky servis

Telefón: +49 (0) 75 42 - 93 66-0
E-mail: b.hutschneider@europlac.com

Cora Brauchle
Zákaznícky servis

Telefón: +49 (0) 75 42 - 93 66-17
E-mail: c.brauchle@europlac.com

Oliver Heine
Obchodný zástupca pre Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko + Poľsko / Senior Sales Manager international

Telefón: +49 (0) 75 42 - 93 66-12
E-mail: o.heine@europlac.com

Reiner Neumann
Zákaznícky servis - technické poradenstvo

Telefón: +49 (0) 75 42 - 93 66-18
E-mail: r.neumann@europlac.com

Gabriela Kúdelová
Zákaznícky servis

Telefón: +49 (0) 75 42 - 93 66 - 22
E-mail: g.kudelova@europlac.com

Jörg Hummelbühler
Zákaznícky servis - technické poradenstvo

Telefón: +49(0).7542.9366.16
E-mail: j.hummelbuehler@europlac.com

Predajcovia

Axel Dreckschmidt
Obchodný zástupca - Nemecko - Zóny: 0,1, 2, 3

Telefón: +49 (0) 75 42 - 93 66-0
E-mail: a.dreckschmidt@europlac.com

Robert Jarnig
Obchodný zástupca - Rakúsko

Telefón: +43 (0) 463 - 7409 21
E-mail: r.jarnig@europlac.com

Alexander Büdinger
Obchodný zástupca - Nemecko - Zóny: 4, 5, 6

Telefón: +49 (0) 22 37 - 629 94 75
Telefón: 0172 - 231 31 60
E-mail: alexander@hv-buedinger.de

Andreas Graf
Obchodný zástupca - Nemecko - Priemysel

Telefón: +49 (0) 74 59 - 933 49 27
E-mail: a.graf@europlac.com

Rastislav Žákovský
Obchodné zastúpenie - Slovensko a Česko

Telefón: +421 903 233 935
Telefón: +421 33 645 02 42
E-mail: zakovsky@bpsk.sk

László Horváth
International Sales Manager

Telefón: +421 (0) 903 894 852
E-mail: l.horvath@europlac.com

Robert Balan
Obchodné zastúpenie Rumunsko

Telefón: +40.745.328.990
E-mail: office@roholz.ro

Výroba na Slovensku

Andrea Bangová
Konateľka

Telefón: + 421 (0)38 536 93 15
E-mail: a.bangova@europlac.com

Peter Madej
Chief Operations Officer / COO

Telefón: +421(0)385 369 330
Telefón: +421(0)903 561 763
E-mail: p.madej@europlac.com

Róbert Sedlár
Vedúci výroby

Telefón: +421 (0)911 212 420
E-mail: r.sedlar@europlac.com

Alena Hrašnová
Vedúca účtarne - ekonóm

Telefón: .+421 (0)38 536 93 20
E-mail: a.hrasnova@europlac.com

Ing. Jarmila Končeková
Finančný účtovník

Telefón: +421 (0)38 536 93 12
E-mail: j.koncekova@europlac.com

Andrea Ast
Marketingový a produktový manager

Telefón: +421 (0)911 219 026
E-mail: a.ast@europlac.com

Marek Šnirc
Vedúci logistiky

Telefón: +421 (0)911 989 737
E-mail: m.snirc@europlac.com

Matej Beňuška
IT manager

Telefón: +421 (0)917 373 802
E-mail: m.benuska@europlac.com

Tomáš Pasovský
Nákupca doskových materiálov

Telefón: +421(0)385 369 318
E-mail: t.pasovsky@europlac.com

Alexander Schmid
Nákup dýhy

Telefón: +49(0)151 104 07587
E-mail: a.schmid@europlac.com

Peter Lipták
‎HR Plant Director

Telefón: +421 (0) 911 471 333
E-mail: p.liptak@europlac.com

Kontakt

V prípade otázok nás prosím kontaktujte

Predaj & konzultácie medzinárodne

Narzissenstraße 5
88069 Tettnang (Germany)

Telefón: +49 (0) 75 42 - 93 66 0
Fax: +49 (0) 75 42 - 93 66 60

e-mail: info@europlac.com

Obchodné zastúpenie Slovensko & Česká republika

Františkánska 7,
917 01 Trnava (Slovensko)

tel: +421 903 233 935

e-mail: bpsk@bpsk.sk

Produkcia

europlac s.r.o.
Pod Kalváriou 2020
Topoľčany, 95501
Slovensko

Telefón: +421 38 5369 311

e-mail: info@europlac.com

Zatvoriť
Partneri a distribútori
Predajcovia
×

Kontakt

Návrat k výrobe nábytku a interiérového stavebného stolárstva. Najlepšia kvalita, krátke a spoľahlivé dodacie lehoty, rozsiahly sortiment výrobkov a vynikajúce služby zákazníkom.

Predaj & konzultácie medzinárodne

Narzissenstraße 5
88069 Tettnang (Germany)

Phone: +49 (0) 75 42 - 93 66 0
Fax: +49 (0) 75 42 - 93 66 60

e-mail: info@europlac.com

Obchodné zastúpenie Slovensko & Česká republika

Františkánska 7,
917 01 Trnava (Slovensko)

tel: +421 903 233 935

e-mail: bpsk@bpsk.sk

Map pin
Slovakia & Czech

Business Partners Slovakia, s.r.o.
Františkánska 7, Trnava 917 01

Tel +421 903 233 935
Fax

info@bpsk.sk

Map pin
Netherlands

Van Laere hout BV
Rijthoek 14,, LM HAAFTEN 4175

Tel (0345) 47 13 60
Fax (0345) 57 08 18

Map pin
Croatia

Conty Plus d.o.o.
Karlovacka c. 100 a, Zagreb-Lucko 10250

Tel +385 16548333
Fax +385 16548220

conty@conty.hr

Map pin
Serbia

Pinoles d.o.o.
Juzni Bulevar br. 2, Beograd 11000

Tel +381 113086390
Fax

Map pin
Lithuania

Woodline UAB
Titnago Str. 19, Vilnius 2300

Tel +370 5 2323282
Fax +370 5 2322041

info@woodline.lt

Map pin
Sweeden

Kärnsund Wood Link AB
Box 94, Kallered 42822

Tel +46 317886866
Fax +46 31163396

Map pin
Norway

Nordlamell AS
Bjerregårdsgate 9a, OSLO 0172

Tel (+47) 48037001
Fax

martin@nordlamell.com

Map pin
Ihr Ansprechpartner für Österreich

Robert Jarnig
Limmersdorferstr. 2, Zell / Ebenthal 9065

Tel +43 664 2002423
Fax

jarnig@rj-holz.at

Map pin
Your contact person in Germany

Axel Dreckschmidt

Tel +49-151-52755812
Fax

a.dreckschmidt@europlac.com

Map pin
Slovakia

Production: europlac s.r.o.
Pod Kalváriou 2020, Topoľčany 95501

Tel +421 38 5369 311
Fax

europlac@europlac.com

Map pin
Ihr Ansprechpartner in Deutschland

Alexander Büdinger

Tel +49 (0) 22 37 - 629 94 75
Fax

alexander@hv-buedinger.de

Map pin
Ihr Ansprechpartner in Deutschland

Andreas Graf

Tel +49 (0) 74 59 - 933 49 27
Fax

Map pin
Ihr Ansprechpartner in der Schweiz

Oliver Heine

Tel +49 (0) 75 42 - 93 66-12
Fax

o.heine@europlac.com

Map pin
Ihr Ansprechpartner für Ungarn, Polen, Slowenien, Serbien, Mittlerer Osten, Arabien, Süd-Asien und Asien

László Horváth

Tel +421 (0) 903 894 852
Fax

l.horvath@europlac.com

Map pin
Ihr Ansprechpartner für Italien

Gian-Luigi Marini

Tel +39 (0) 347 362 6609
Fax

g.marini@europlac.com

Map pin
Ihr Ansprechpartner für Frankreich

Charpillet Etienne&Francois

Tel +33 (0) 384 328 211
Fax

Map pin
Ihr Ansprechpartner für Rumänien

Robert Balan
Str.Dreptatii 21-23, sc. B, ap. 74, Arad 310300

Tel +40 745 328 990
Fax

office@roholz.ro

Zatvoriť

Sledujte Vašu objednávku


Icon of truck

Sledujte Vašu objednávku

Táto služba od Europlac-u Vám umožní kontrolovať stav Vašej objednávky. Prosím, vyplňte Vašu e-mailovú adresu a číslo Vašej objednávky.

Zatvoriť